Produkt

Funkcjonalności?

Polecenie do wielu osób naraz

Nasze rozwiązanie zapewnia Twojemu klientowi możliwość wykorzystania wszystkich znanych mu kontaktów zapisanych w urządzeniu, z którego wysyła polecenia. Nasze narzędzie nie ma przy tym dostępu do tych kontaktów, co sprawia, że cały proces w najmniejszym stopniu nie narusza przepisów obowiązującego prawa

Kompletny program referencyjny w jednym miejscu

Panel Klienta Recomme to miejsce, w którym masz bezpośredni dostęp do wszystkich funkcjonalności Twojego programu poleceń. Znajdziesz tu dostęp do wszystkich kampanii Twojej firmy, statystyk, zgromadzonych kontaktów i wielu narzędzi pozwalających zoptymalizować Twoją strategię marketingową.

Przejrzyste statystyki

Otrzymujesz czytelne statystyki, dzięki którym dowiesz się m.in.: ile osób kliknęło przycisk „poleć”, jakie metody polecenia są najpopularniejsze, ile osób odebrało polecenia, ile osób skorzystało z poleconego produktu/usługi, jaką konwersję ma Twoja kampania poleceń i jakie jest jej ROI.

Samodzielna edycja kampanii

W Panelu Klienta Recomme możesz w prosty i intuicyjny sposób tworzyć i edytować kampanie poleceń, w tym m.in. ustalać benefity (prezenty), wybierać, jakimi metodami można polecać Twoją firmę / produkty / usługi, ustalać treść predefiniowanych wiadomości i wiele innych.

Predefiniowane kampanie dla różnych branż  (wkrótce)

Nie masz jeszcze pomysłu, jaki rodzaj kampanii referencyjnej zastosować w Twojej firme? To nie problem. Przygotowaliśmy dla Ciebie predefiniowane kampanie dla różnych branż -- od szkoleń, przez usługi beauty, aż po sprzedaż ubezpieczeń, butów czy usług restauracyjnych. Możesz skorzystać z naszego doświadczenia, a po czasie samemu zdecydować, jaki rodzaj kampanii będzie dla Ciebie najlepszy.

Możliwość dowolnego ustalania benefitów

Samodzielnie wybierasz, jakie korzyści otrzyma Polecający w zamian za polecenia Twojej firmy, oraz jakie korzyści otrzyma znajomy Polecającego w zamian za skorzystanie z polecenia. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia -- możesz oferować klientom zniżki, vouchery, drobne upominki albo samą przyjemność z polecenia fajnego produktu / usługi

Konkursy poleceń  (wkrótce)

Recomme umożliwia organizowanie konkursów z nagrodami, które dodatkowo zmotywują klientów, do polecania Twojej firmy. Możesz samodzielnie ustalić nagrody oraz warunki wyboru zwycięzcy. Sugerujemy jedynie aby nie stosować żadnych losowań, gdyż to może być kłopotliwe pod kątem formalno-prawnym.

Różne metody polecania

Samodzielnie wybierasz, jakie korzyści otrzyma Polecający w zamian za polecenia Twojej firmy, oraz jakie korzyści otrzyma znajomy Polecającego w zamian za skorzystanie z polecenia. Ogranicza Cię tylko wyobraźnia -- możesz oferować klientom zniżki, vouchery, drobne upominki albo samą przyjemność z polecenia fajnego produktu / usługi

Budowanie listy mailingowej

Recomme daje Ci możliwość budowania listy mailingowej w sposób zgodny z przepisami o ochronie danych osobowych, a następnie wyeksportowania jej do programu m.in. w formacie csv.

Pełna zgodność z RODO

Nasze rozwiązanie zapewnia zgodność Twoich działań marketingowych z przepisami o ochronie danych osobowych. Dzięki temu, że polecenie wysyłane jest bezpośrednio z urządzenia Twojego klienta oraz z jego prywatnego numeru / adresu, nie dochodzi do bezprawnego przetwarzania danych osobowych znajomych Twojego klienta.

Testy A/B  (wkrótce)

Dzięki możliwości prowadzenia kilku kampanii poleceń w jednym czasie oraz czytelnym statystykom możesz w łatwy sposób zbadać skuteczność swoich promocji i wybierać te, które przynoszą Ci największe korzyści.

Integracje z popularnymi platformami oraz autorskimi rozwiązaniami

Recomme zapewnia możliwość integracji z najpopularniejszymi platformami, takimi jak Wordpress, Woocommerce, Shopify, a także integracje z dedykowanymi rozwiązaniami za pośrednictwem udostępnionego przez nas API. Sprawia to, że nasze narzędzie doskonale sprawdzi się nie tylko w biznesach stacjonarnych, ale również w biznesach e-commerce, gdyż integracja systemu umożliwia automatyczne korzystanie z wygenerowanych kodów w Twoim sklepie lub serwisie.

Zacznij pozyskiwać nowych klientów już teraz

Utwórz konto, a my pomożemy Ci z resztą.

brak umów możliwość rezygnacji w dowolnym czasie