Nasza misja

Tworząc Recomme, postawiliśmy sobie jasny cel - pomóc ludziom tworzącym świetne produkty lub usługi, aby ich firmy stały się bardziej widoczne dla świata. By go osiągnąć, stworzyliśmy dla Waszych klientów skuteczne narzędzie, dzięki któremu, mogą w prosty sposób zostać ambasadorami Waszych biznesów i polecać je wśród swoich przyjaciół i znajomych. Od samego początku przyświecała nam idea trzech wygranych (win-win-win), która jest kluczem do zrozumienia naszej firmy.

Gdy informacje o produkcie lub usłudze pochodzą od osób, które znamy i którym ufamy, szansa na to, że będziemy zadowoleni z zakupu, jest znacznie większa, niż gdy bazujemy na płatnych reklamach i sponsorowanych opiniach. Niestety ludzie często nie mają wystarczająco dużo czasu na przekazanie polecenia w danej chwili, a później zapominają, że chcieli to zrobić.

Dlatego stworzyliśmy system, który da przedsiębiorcom skuteczny sposób na zachęcenie klientów do polecania “tu i teraz” i sprawi, że będzie to dziecinnie proste.

Jesteśmy dumni, że dzięki naszemu rozwiązaniu wszystkie strony wygrywają:

  • firma - ponieważ zyskuje nowych, zadowolonych klientów
  • polecający - ponieważ dzieli się ze znajomymi informacją o fajnym produkcie, usłudze, a dodatkowo może otrzymać prezent za polecenie,
  • znajomy - ponieważ może kupić coś, z czego będzie zadowolony, a do tego otrzyma prezent za skorzystanie z polecenia.

Dołącz z nami do firm stosujących strategię trzech wygranych, dzięki której stale powiększają grono zadowolonych klientów.

Poznaj twórców Recomme

Adrian Mularczyk

CEO

Marcin Jakubow

COO

Grzegorz Biernacki

CIO

Pomysłodawcami RECOMME są Adrian Mularczyk, programista od pięciu lat prowadzący własną działalność, i Marcin Jakubow, prawnik i restaurator prowadzący swoją firmę od ponad czterech lat.

Idea naszego systemu powstała, gdy Adrian i Marcin rozmawiali o tym, że przy obecnym natłoku reklam ciężko trafić na coś naprawdę fajnego. Podczas rozmowy zauważyli, że nie raz zdarzyło im się sparzyć, gdy kupili produkt, który w internecie cieszył się dobrymi opiniami. Kiedy natomiast polecenia pochodziły nie z sieci, a bezpośrednio od kogoś znajomego, wpadki trafiały się znacznie rzadziej.

Wkrótce po starcie prac nad RECOMME, do Adriana i Marcina dołączył programista Grzegorz Biernacki, który wniósł do firmy dużo energii, dobrych pomysłów i baaardzo dużo ciężkiej pracy.

I tak zaczęła się nasza przygoda :)

Dołącz do nas